Midyat Taksi

Hakkımızda

Midyat’ta en güvenilir taksi hizmetini sunan istasyonumuz, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenliğini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir. Midyat, ticari taksi denilince akla gelen en iyi taksi duraklarından biri ve durağımız hem şoförün tarzı hem de tavrıyla Midyat’ta herkesin itibarını kazanmayı başardı. Midyat’ın en iyisiyiz, acil taksi ihtiyacınız olduğunda sizi bulunduğunuz yerden en hızlı şekilde gideceğiniz yere kadar götüren ve sizi gideceğiniz yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştıran şoförlerimiz sayesinde, taksi durağı olarak bilinir. Midyat’ta en ucuz taksi ücretini müşterilerimize sunan istasyonumuz, müşteri memnuniyeti ilkesi ile günlük hizmetimizi sürdürmeye çalışmaktadır.

Görevimiz
Kişiselleştirilmiş seyahat sektörümüzde çeşitli ulaşım deneyimleri sunarak ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en üst düzeyde karşılıyoruz. Güçlü iletişim ile aramızda duygusal bağlar oluşturmak ve müşteri sadakatini sağlamak. Müşterilerimizin hesaplarını bildiklerini ve bu hesap için oluşturulan ailenin bir parçası olduklarını düşünüyoruz.

Vizyonumuz
Koşulsuz müşteri memnuniyetini en yüksek ilke olarak benimseyerek, özel seyahat sektörü oluşturarak, istihdamda önemli rol oynayarak, uygun fiyat, kaliteli hizmet ve rahat ulaşım sağlayarak, içinde yer almak istediğimiz kurumsal bir yapı oluşturmayı hedefliyoruz.

Midyat Taksi
Midyat Hastane Taksi
Midyat Estel Taksi
Midyat Toki Taksi
Midyat Çarşı Taksi
Midyat Acil Taksi
Midyat Acil Taksi
Midyat Belediye Tasksi
Midyat Köy Taksi
Midyat Mahalle Taksi
Midyat Valilik Taksi
Midyat Kurye Taksi