Hastane, toki, çarşı, estel taksi

Midyat Taksi

Midyat taksi fiyatları

Midyat Merkez Taksi Durağı 15 Eylül 2011 tarihinde Mardin/ Midyat ilçe merkezinde ilk istasyonun kurulmuştur. Daha sonra diğer sürücüler istasyona gelerek gruplar halinde çalışmaya başladı.
Bu arada Midyat’ın en eski taksisi olan Merkez Merkez Taksi, uzun yıllardır Midyat ilçesi, köy ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Sarı taksiler ortaya çıkmadan önce hizmet veren taksi durağımız, 2011 yılında Ticari Taksi uygulaması ile kurumsal olarak faaliyete geçmiştir.
Günümüzde dünyanın herhangi bir yerinde “Midyat Taksi” diye arama yaptığınızda akla ilk olarak www.midyattaksi.com gelmektedir. Bu tesadüf değil, işini iyi yapan insanların hem işleri hem de web adresleri önde. Bu gelenek, web sitemizin hizmete girdiği 2015 yılından bu yana değişmedi. Değişmeyen bu gelenek bugüne kadar devam ediyor. Bugün Midyat ilçesinin vatandaş, memur, öğretmen, asker ve tüm çalışanlarımız Midyat merkez taksi durağı ile çalışmaktadır.
Başarımızda emeği geçen, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm değerli müşterilerimize, dostlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunarız. Sizler sayesinde bugünü görüyoruz.

rawpixel-799380-unsplash.jpg

Fotoğraf Galerisi
Midyat Taksi
Midyat Hastane Taksi
Midyat Estel Taksi
Midyat Toki Taksi
Midyat Çarşı Taksi
Midyat Acil Taksi
Midyat Acil Taksi
Midyat Belediye Tasksi
Midyat Köy Taksi
Midyat Mahalle Taksi
Midyat Valilik Taksi
Midyat Kurye Taksi